KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16416193

nr 1641 6193

Evert Lundquist

(1904-1994), Sverige

Etsning, Evert Lundquist (1904-1994). Signerad, numrerad 22/110. Bildmått: 24,5x24,5, yttermått inklusive ram: 52x49 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

800 kr

måndag 9 september 2024
kl 19:39:28

Evert Lundquist

Läs mer om Evert Lundquist